chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Ezgi Asaroğlu Ushan Çakır kötü Son!

Ezgi Asaroğlu’nun Dizisinin yapım şirketi ile olan sözleşmesi feshedildikten sonra Avukatı aracılıgıyla bir açıklama yaptı.Bu olayın bukadar büyüyecegini kimse tahmin edemezdi.

„Leyla ile Mecnun“ dizisinin yapım şirketi tarafından sözleşmesi feshedilen Ezgi Asaroğlu, şirketin oyunculara karşı adil davranmadığını öne sürdü.

„Leyla ile Mecnun“da Leyla’yı canlandıran Ezgi Asaroğlu’na sette dayak atan Ushan Çakır’ın işine yapımcı şirket Eflatun Film tarafından son verilmiş, Asaroğlu’nun da sözleşmesi feshedilmişti. Çakır’la aşk yaşadığı söylenen Beste Bereket de adı olaya karıştırıldığı için ekipten ayrılmıştı. Avukatı aracılığıyla açıklama yapan Asaroğlu, yapım şirketinin oyunculara karşı adil davranmadığını öne sürdü: „22 Eylül’de yaşananlar yargıya intikal ettiği için detaylı açıklamada bulunmuyoruz. Ancak yapım şirketinin adil davranmaması sebebiyle, tüm set ekibi önünde gerçekleşen olayın ana hatlarını açıklamak zarureti hasıl olmuştur. Olay sabahı dizi setinde Beste Bereket, müvekkilimin yanına gelerek asılsız ithamlarda bulunmuştur. Birkaç saat sonra Ushan Çakır büyük bir hınçla gelmiş ve hiçbir tartışmaya girmeden doğrudan müvekkilime saldırmıştır. Bu olaylar üzerine bir de yapım şirketinin haksız feshi ve açıklaması da müvekkilimi derinden etkilemiştir. Gerekli hukuki haklarımız kullanılacaktır.“

Ezgi Asaroğlu Ushan Çakır , Ezgi Asaroğlu Ushan Çakır , Ezgi Asaroğlu Ushan Çakır davası, Ezgi Asaroğlu Ushan Çakır dayak davası,Eflatun Film ,Ezgi Asaroğlu Ushan Çakır kötü Son,yapımcı şirket Eflatun Film,Leyla ile Mecnun Dizi Sonu,Leyla ile Mecnun dizisi olay oldu,Leyla ile Mecnun Dizisi ne olacak?,Leyla ile Mecnun Diziden iki Oyuncu cikiyor,

One Response »

  1. Ezgi’ye Muhtesem Yüzyil’da Mehmet Günsür’le birlikte oynamasi için teklif götürmüsler diyolar.. Dogruysa Ezgi’m kabul etsin nolur ya..

Sizde Yorum Yapın