chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Gamze Karaman Çocuk istiyorum dedi

Gamze Karaman, gecenin ilk saatlerinde doğum gününü kutlayanların olduğunu belirterek hayatında özel birinin olmadığının da altını çizdi. Yakın zamanda yeni bir ilişki istediğinin sinyallerini de veren Karaman, “Umarım yeni yaşımda biri olur. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru insanla diye birşey var. Ona çok inanıyorum” şeklinde konuştu.

Karaman muhabirin, ‘Bayanların yaşı sorulmaz ama kaçıncı doğum gününü kutluyorsunuz’ sorusuna kaçamak yanıtlar verdi. “Henüz 20’li yaşlarımı sürüyorum. 3’lere geçmedim” diyen Gamze Karaman yaşıyla ilgili soruya cevap vermekten kaçındı.

Çocukları çok sevdiğini belirten medyatik güzel, “Çok çocuğum olsun istiyorum. Bir gün evlenirsem de amaçlarımdan biri bu olacak” dedi. Bunun üzerine muhabirler Gamze Karaman’a ‘Çoktan kastınız 5-6 mı’ diyince Karaman da esprili bir yanıt verdi. “O kadar da değil ama en az 3 çocuk istiyorum Başbakanımız Erdoğan’ın dediği gibi” şeklinde konuştu. Gamze Karaman, yeni anne olan Ebru Gündeş’e de iyi dileklerini iletti. Karaman’ın boynundaki ilginç kolyesi ise oldukça dikkat çekiciydi.

Sizde Yorum Yapın