chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Gamze Yüce Kemal Kılıç kavgası

Arım Balım Peteğim’e konuk olan Gamze Yüce, Şanlıurfa Teknik Direktörü Kemal Kılıç’ın kendisi ve kızını nasıl ortada bıraktığını anlatıyor. İşte Gamze Yüce’nin açıklamaları;

Eşini tribünde gördüm ve daha sonra evlendim. Ayrıldım daha sonra ama yine barıştık. Ailesinden bir çok kişi araya girdi yine de ayrılmadı benden.

Ondan para gelmeyince yapamayacağımı bilmiyor mı? Beni çalıştırmadı. Çocuk olunca daha işimiz kolaylaşır benimle evlenir diye düşündüm.

Ben ilk eşiyle görüştüm. Onun yaşadıklarının aynısını ben yaşıyorum. Şu anki eşiyle de yasak aşk yaşamışlar başta. Benim göreceğimi bile bile bana nispet yapıyorlar. Ben onun soyadını kullanıyorum Kemal böyle istedi. Çocuk babasının üstünde şu an. Soyadını zorla verdirdi. Bir haftalık birlikteliğimizin ardından imam nikahı kıyıldı, günaha girmemek için.

Ben kendisiyle görüşmüyorum yardımcısıyla görüşüyorum. Annem çok uyardı beni ama ben sevdiğim için dinlemedim.

Gamze Yüce’nin annesi de programa telefonla bağlandı. Bakın neler söyledi;

Dört yıldır çok büyük mücadele verdim. Tansiyon hastasıyım o kadar üzülüyorumki. Bir ömür ben onu kimseye muhtaç etmeyeceğim demişti bana. Önceden benim telefonlarımı açıyordu. İki aydır benimde telefonlarımı açmıyor Kemal. Torunumu hastaneye götürüyorum aşını yapmadılar. En sonunda bu çocuğu alacaklar bu kızın elinden. Evli olduklarını öğrendiğimde kızım hamileydi. Hep kandırdı kızımı barıştılar sonra yine kandırdı. Evlenmesi için izdivaç programına da yolladım birileri sahip çıksın diye.

Gamze Yüce’nin annesi oyuncu Sümer Tilmaç’a da sert çıktı;

„Sen Kemal’in avukatı mısın, oturtmuşlar seni oraya ne konuşuyorsun“

Program konuklarından Sümer Tilmaç, „devlet buna ne yapsın Türkiye de böyle binlece insan var. Tam tabiata döndük hayvan gibi olduk. Ben de olsam ben de açardım dava hak böyle canlı yayında mı istenir

Böyle bir ilişkinin olması mı gerekiyordu

Perihan Savaş ise “Ben en çok burada kıza üzülüyorum. Gençsin güzelsin birini bulursun hayatını kurarsın. Ama o çocuk kötü yetişecek. Kendin hatanı kabul etmişsin. Burada hata senin mağduriyetinin giderilmemesi.“ diye konuştu.

Arım Balım Peteğim’in bugünkü konuğu Gamze Yüce imam nikahlı eşi Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç’ın kendisini ve kızını sahipsiz bıraktığını iddia etmişti. Daha sonra Yüce’nin İzdivaç programına katıldığı Arım Balım Peteğim’de ortaya çıktı.

Gamze Yüce’nin çocuğunun babası Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç telefonla “Arım Balım Peteğim”e telefonla bağlanıyor.

İşte Kemal Kılıç’ın açıklamaları:

„Şunun bilinmesini istiyorum ben topluma örnek olmak istiyorum. Gamze Hanım bana yanıt verirse telefonu kapatırım. Suçlu hatalı olduğum konular var.

Ben değerli eşimden bir kez daha özür diliyorum milyonlarca kişinin önünde.

Bu konuyla ilgili birkaç kez beni affetti. Urfaspor camiası arkamda duruyor. Hepsine teşekkür ediyorum bana destek oldular.Şu an kanım donmuş vaziyette. Avukatım dün bunu bildirdi üç eşli diye bir şey yok. Ama öyle yazanlara dava açacağım.

Ben resmi evli olan bir adamının bunun dışında yasak ilişki yaşadım. Bir resmi varmış iki imam nikahlı varmış yok böyle bir şey. Şunu öncelikle belirteyim öncelikle ben hatalıyım.

Zina yaptım Allah önünde hatalıyım. Ben yaşadığım şeyi kabul ediyorum. Ben bunları inkar etmedim. Beni kandırdı diyor ‘karımı boşayacak’ diye Gamze Hanım.

Şerefim haysiyetim üzerine yemin ediyorum, ben ona asla ve asla karımı boşayıp seninle evleneceğim demedim. Üç günlükken de bir aylıken de asla böyle şeyler söylemedim ona. Günahlarım affolmayacak onu biliyorum ama ben ona evlilik konusunda umut vermedim. Benim tek elle tutulur tarafım dürüst olmak. En hassas olduğum konuda beni suçluyor. İmam nikahı kıyıldı deniyor, bu adamı çıkart ortaya.

Bu konuyla karşınızda olduğum için tüm Türk halkından özür diliyorum.“

8 Responses »

  1. gözü dönük sevgililer çok evlenmiş diye sahte dinci dinci gördü, dinci modası yaydı. olaya bak. bunlar başka şeyden anlamaz evlenmekte evlenmek olsa aynı kendileri gibi . sevgili olmakta aynı. kızımız birtane adamın 3. karısı bak sen. imam nikahı yalanını bunlar atıyor, bunlar hep atıyor. gamze hanım artık yaşlılara kaldın iyi oldu. yaşlılarla takılın yaşlılar daha beter. çoğu insan beter yaşlılar daha beter. ortalığı karıştırmışlardı kendileride karışşsın.

  2. dünyada en aşşalık şey insan saf keraneci, katil başka hiçbirşey değil.

  3. keranceiler geriden çok evlenmiş diye yaşar nuri denen sahte dinci, dinci gördü, dinci modası yaydı. çok evlenme yüzünden kavga çıkardılar ortalığı karıştıdılar kemikleri karışsın. gözleri oyulsun. ters tepti erkeklere yaparken kötü, kadınlara yaparken iyi iş buna döndü. kavga çıkarana kadar kimse birşey demiyordu çok evlenmeye sırf dinde var derlerdi o kadar keraneciler kavga başlattıktan sonra kızdılar dediğimiz gibi ters tepti. keraneciler bilmeden insaniarın gözünü açtı iyi oldu. ben diyorum hiçbirşey bilmiyorlar kafaya alındığını bilmiyorlar, saf keraneciler. sahte dinci keranecilere inandı saf.

  4. keraneciler hep söylücem. dini alet ediyorlar.

  5. gamze gibi aşşalık kadınların erkeklerin gözlerini oyup asıcam.

  6. eyyy aşşalık gamze yaşar nuri denen sahte dincinin cenazesine katılsaydın seni desteklemişti bir kumasın diye. adamların karısı yerlerde sürünüyor aldatıldıkları için, senin gibi aşşalıklar yüzünden aldatılıyor. ama miletimizde saf senin gibiler yüzünden aldatıldıını anlamaz. din prg.da kendini adamın karısı gösterdin, kuma gösterdin, önemli gösterdin. keraneciler senin gibileri asmak lazım.

  7. eyyy allah gibi aşşalık çakallar yaşar nuride aşşalık çakaldı. hayat kadını gamze bir kumayım dedin yaşar nuriyi kafaya aldın yaşar nuri gibi sizde ölün inş. senin gibileri asıyorum.

  8. eyyy allah gibi aşşalık çakallar yaşar nuride aşşalık çakaldı. hayat kadını gamze bir kumayım dedin yaşar nuriyi kafaya aldın yaşar nuri gibi sizde ölün inş. senin gibileri asıyorum.

Sizde Yorum Yapın