chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Gülşen Kıbrıs’ta Konser

Gülşen Kıbrıs’taki sevenlerine muhteşem bir Konser verdi.Saatlerce şarkıları ve dansı yani sıra yeni imajıyla göz kamaştırdı.
Hafta sonu Kıbrıs’ta sahne  alan Gülşen, otel misafirlerine 2,5 saat boyunca birbirinden güzel şarkıları ve dans şovu ile muhteşem bir gece yaşattı. İzleyicilerden gelen tüm istekleri tek tek söyleyen sanatçı, hiçbir isteği geri çevirmek istemiyorum. Beni dinlemeye gelen herkes çok özel dedi.

Dansçıları arasında Yasemin Yalçın’ın kızı Eylül’ün de  yer aldığını söyleyen sanatçı,  Koreografi yapan Eylül’ün dansçı olarak sadece kendisi ile çalıştığını söyledi.

Konser öncesi basına kısa açıklamalar yapan Gülşen Londra’dan aldığı ve kendisinin tasarladığı siyah tüylü, vatkalı mini elbisesiyle büyüledi.

“İÇ GÜDÜLERİME  GÜVENİRİM”

Tüylü vatkaları ve mini siyah elbisesi ile göz kamaştıran Gülşen basına kısa açıklamalar yaptı. Sahne kostümünü Londra’dan aldığını, küçük eklemeler yaparak son haline getirdiğini kısaca modacısının kendisi olduğunu, içgüdülerine güvenerek giyindiğini açıkladı.

Saç renginde değişiklik yapıp doğal rengine dönen seksi şarkıcı, yavaş yavaş eskiye, ilk çıkış yaptığım zamanlara  dönüyorum dedi.

Fazıl Say bunu duysa ne derdi ?

Konseri  sırasında uzun bir intro yapan klavyecisine Nevzat Say diye takılan sanatçı ‘ Fazıl Say  bunu duysa  ne derdi’ diye sordu

Çocuklar için yazdı Aşk şarkısı zannedildi.

Konseri öncesi yaptığı açıklamalarda Unicef için çocuklar yararına yazdığı stars of İstanbul şarkısının  aşk şarkısı zannedilmesine çok şaşırdığını anlatan Gülşen,  9-14 yaş arası okul dışı kalmış binlerce çocuğun eğitimine katkıda bulunulacak böyle bir proje içinde yer almaktan çok mutlu olduğunu söyledi.

“ALLAH GECİNDEN VERSİN”

Bülent Ersoy’a  verdiği  ‘Aşktan Sabıkalı’ isimli şarkı için Diva’nın duygulanıp öldüğümde mezarımda bu şarkıyı çalın vasiyeti  açıklamasına karşılık  Gülşen “Allah gecinden versin.Bülent Hanım çok değerli bir sanatçımızdır. Hayatımda aynı projede yer almak beni  için çok mutlu etti.’’ Dedi.

“HiÇ PİŞMAN DEĞİLİM”

Diğer sanatçılara verdiği bestelerinin çok tutması sonrasında bir pişmanlık yaşayıp yaşamadığı sorulduğunda, ‘ “Hiç pişman değilim iyi ki de vermişim,  sanatçı arkadaşlarımın bestelerimi söylemesi beni çok mutlu ediyor, zaten ben kişiye özel şarkı yapıyorum. Meslektaşlarımla zaman geçirip,onlarla konuşup hayattaki duruşlarını algılamaya çalışıyorum ve bundan büyük bir keyif duyuyorum” dedi.

“NURGÜL‘Ü BEĞENİYORUM”

Konseri öncesinde yaptığı açıklamalarda Gülşen  yoğun konser programı nedeniyle yeni sezon dizilerini takip edemediğini ama geçen sezon Muhteşem Yüzyılı kaçırmadığını, Oyuncukar arasında ise en çok Nurgül Yeşilçay’ı ve ŞenerŞen’i beğendiğini söyledi.

Ünlü şarkıcı bir çok dizi teklifi aldığını ve kısa süre önce ise bir film teklifi geldiğini fakat müziğin kendisi için yeterli olduğunu, oyunculuğun çok fazla emek ve zaman istediğini söyledi.

Sizde Yorum Yapın