chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Hadise Ve Tarkan


Hadise ve Tarkan Birbirlerine iltifat etmeye devam ediyorlar.Hadise resimleri ve tarkan resimleri ayni karede yer almaya basladi.
Şarkıcı Hadise, Tarkan’ın Belçika’da katıldığı bir radyo programında “Hadise’yi çok seksi buluyorum” sözlerine aynı şekilde karşılık verdi: “Tarkan benim tipim dedi.

Arnavutköy’de bir balık lokantasından çıkarken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hadise, “Ben de Tarkan’ı çok seksi buluyorum. Karizması var, gözleri ve giyim tarzı çok güzel. Kendisini inanılmaz seksi buluyorum. Çok yakışıklı bir erkek” dedi.

Altın Kelebek Ödül Töreni’nde Tarkan sahnede ödül alırken ortaya fırlayan Tuğba Ekinci’yi de eleştiren şarkıcı, “Tarkan’a o akşam büyük bir ayıp yapıldı” diyerek Megastar’dan yana saf tuttu.

Hadise, Hande Yener’in “Tek rakibim Tarkan” sözlerini de değerlendirdi: “Ben Hadise’yim, her yaptığım olay oluyor. Kimseyle polemiğe girmek istemiyorum. Sadece işimle ön plandayım. Kimseye laf atmam.”

Hayatında kimsenin olmadığını da sözlerine ekleyen şarkıcı, “Ben seçilmem seçerim” diyerek iddiasını ortaya koydu.

Tarkan Hadise icin peki Neler Söylemisti onlarada göz atalim.

Chatulkesi.Com

Tarkan Avrupa Turnesinin son durağı olan Belçikada bir radyo programına katıldı ve olay yaratacak bir sohbet gerçekleşti.

Ülkenin en popüler ve en genç radyosu olan MNM’in radyo sunucusu Tarkan’dan övgüyle bahsederken, Türkiye’de milyonlarca albüm satmış, rol model olan ve Rusya’da en iyi albüm satışı yapan yabancı şarkıcı olarak tanıttı Megastarı.

Sunucu sohbeti Tarkan’a ismini sorarak başlattı. Tarkan’ın isim olup olmadığını bilemeyen Belçikalı sunucu Tarkan’dan net bir cevap aldıktan sonra ismini çok egzotik bulduğunu söyleyip iltifat etti.

‘Belçika hakkındaki ve Belçikalı hayranlarınızla ilgili deneyimleriniz nedir’ diye soran sunucu, Tarkan’ın Belçika’daki o çok beklenen performansına değindi. Hayranlarının onu uzun zaman beklediklerini, dolayısıyla muhteşem bir gecce olacağını düşünen Tarkan, beklentilerini dile getirdi.

Sunucum yurtdışında Türk sanatçı olarak iki isim tanıdıklarını, bunlardan birinin Tarkan diğerininde Hadise olduğunu söyleyip, Belçika’nın Türk gururu olan Hadise’yi Tarkan’a sormadan edemedi ve ona Hadise’yi tanıyıp tanımadığını sordu.

Buna cevaben ‘Tanıyorum, tanışıyoruz’ diyen Tarkan, ‘Nasıl biri’ sorusu üzerinede ‘Çok hoş biri’ diye cevap verdi. Kendini tutamayan sunucu ‘Tanrım, çok güzel biri’ diye tepki gösterdikten sonra, Tarkan’ın cevabı ise oldukca ilginçti. ‘Evet, çok ateşli’ diyen Tarkan, sunucununda tastiğini aldı.

Konu Hadise’den Türkçe konuşmaya geçis yaparkan, sunucunun Tarkan’dan Türkçe ders alma isteğini Tarkan geri çevirmedi. ‘Merhaba, yakışıklı Türk’ cümlesini bayan meslektaşı, Eva için tercüme etmesini isteyen bay sunucu, Tarkan’la Eva’nın iletişime geçmesini sağlamış oldu.

‘Benim inanılmaz güzel meslektaşım Eva, İstanbul’da havanın nasıl olduğunu sormak istiyor’ diye devam eden sunucu böylece hem meslektaşına övgüler yağdırıp, hem de Tarkan’ın merakını cezbetti.

Kahkahaların havada uçuştuğu sohbetin devamında ‘Eva’yla mutlaka tanışmam lazım, çok güzel olduğunu söyleyip duruyorsunuz’, diyen Tarkan, Eva’ya çıkma teklifinde bulundu. Fakat Eva’nın Tarkan’a cevabı ‘Belki’ oldu.
Radyo sunucusu ilginç bir soruyla sohbeti sonlarken, Tarkan’ın ‘En son hangi bayanla öpüştünüz’ sorusu üzerine kahkahaya tutulmasına neden oldu ve ‘en son ex sevgilimle öpüştüm’ cevabını aldı.

Tarkan şu an tek olduğunu vurgulayıp Eva’ya güzel bir gönderme yapmış oldu.

‘Seninle tanışmak için sabırsızlanıyorum’ diyen Tarkan sonunda Eva’nın gönlünü kazandı ve ondan bir ‘radyo öpücüğü’ aldı.

Son olarak Türkçe teşekkür eden sunucu Tarkan’la bu güzel, hoş ve ses getirecek sohbetini sona erdirdi.

Sizde Yorum Yapın