chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Halk Ozan’ı Rahmi Saltuk Oğlunu Toprağa verdi

Acı Haber: Rahmi Saltuk, Evinin 5’ci katından düşerek Hayatını kaybeden Oğlunu Toprağa verdi..
Halk ozanı Rahmi Saltuk’un 5’inci kattan düşerek hayatını kaybeden 21 yaşındaki oğlu Baran Saltuk, bugün Okmeydanı Cemevi’nde düzenlenen cenaze töreninin ardından Ulus Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Halk ozanı Rahmi Saltuk’un 5’inci kattan düşerek hayatını kaybeden 21 yaşındaki oğlu Baran Saltuk için Okmeydanı Cemevi’nde cenaze töreni düzenlendi. Yakınları Baran Saltuk’un intihar etmediğini dengesini kaybedip düştüğü üzerinde duruyor.

İTÜ Meslek Yüksekoğlu Güverte Kaptanlığı bölümünden kısa bir süre önce mezun olan Baran Saltuk’un Okmeydanı’nda düzenlenen cenaze törenine, aralarında Edip Akbayram, Arif Sağ, Sadık Gürbüz, Ali Rıza Binboğa’nın da bulunduğu çok sayıda kişi katıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da çiçek gönderdiği görüldü.

Sanatçı Edip Akbayram ise, “Çocukluğunu biliyoruz, Baran’ın. O da bizim bir evladımızıdır. Böyle bir acı kelimelerle ifade edilemez. Acıların en büyüğüdür, bir anne baba için. Bir anne-babaya ancak dayanma gücü dileyebiliriz. Sözcükler kifayetsiz kalır. Evlat acısı dünyanın en büyük acısıdır. Çok çalışkan, cana yakın, sorumlu bir birey, aydın bir insan. Böyle olması bizi üzdü“ diye konuştu.

Sanatçı Arif Sağ ise, “Bizde, Anadolu’da bir laf vardır. Genç ölümü zor olur. Allah Rahmi’ye sabır versin“ dedi.

Sizde Yorum Yapın