chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Helin Avşar dudak dudağa görüntüleri

Geçtiğimiz hafta İstanbul’da yeni sevgilisi Hakan Baş ile yakalanan Avşar Kızı, bu kez başka bir erkekle Kuzey Kıbrıs’ta ADA Magazin kameralarına yakalandı.

Dün akşam Kıbrıs’ta sahne alan Hülya Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu yanı sıra kız kardeşi Helin Avşar’ı da beraberinde getirdi.

Kameranın açısından mı kaynaklı yoksa gerçekten öyle mi bilinmez ama Hülya Avşar’ın kız kardeşi Helin Avşar bir erkekle dudak dudağa görüntülendi.
Cuma akşamı Girne’de ablası ile birlikte bir gece kulübe giden Helin Avşar, yanında duran bir erkekle Dj kabininde samimi bir şekilde görüntülendi. Kameraları fark eden Helin Avşar kendisine biraz çeki düzen verirken, Avşar kızının yanındaki adamın beyaz tişörtündeki ruj izleri de objektiflerden kaçmadı.
Gecenin ilerleyen saatlerinde alkolün de dozajı gittikçe artmaya başladı ve mekanda Helin Avşar’ın da dahil olduğu bir kavga çıktı. Barın yan locasında bulunan bazı erkeklerin bakışlarından rahatsız olan Helin Avşar, tepki gösterince mekanda tartışma çıktı.

İçeride başlayan söz düellosu, mekan çıkışında büyük bir kavgaya dönüştü. Araya girenlerin yatıştırdığı kavganın ardından Helin Avşar, erkek arkadaşıyla bir taksiye binerek uzaklaştı.

Sizde Yorum Yapın