chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Ivana Sert Yurdal Sert boşanma davası

Eşi Yurdal Sert’le olan zorlu boşanma süreci yüzünden zor günler geçiren Ivana Sert „Dava süreciyle ilgili konuşamam. Ama Yurdal’la sık sık görüsüyoruz“ dedi.

Eşi Yurdal Sert’le yaşadıgı boşanma süreci nedeniyle zor günler yaşayan ve basının gündeminden düşmeyen Ivana Sert, önceki gece 2012 yaz sezonu mayo bikini kreasyonunu Kıbrıs’ta düzenlenen defileyle görücüye çıkardı.

Spor Niyetine

Uzun süredir bu defile için hazırlanan Sert, defile sonrası özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Sert, konuyla ilgili „Bu, Yurdal’ın ne ilk ne de son aldatışı oldu. Beni birçok erkek gibi defalarca aldattı. Bu aldatma konusu erkeklerin huyunda olan bir şey zaten. Bu işi spor niyetine yapıyorlar. Ben yine göz yumardım fakat bu sefer abarttı“ şeklinde konuştu. Sert, sözlerine „Dava süreciyle ilgili şu anda bir şey söyleyemem. Ama Yurdal ile olan dostlugumuz sürüyor, sık sık görüşüyoruz“ diye devam etti.

Barışırlar

Ivana Sert’in 13 yıllık arkadaşı Enis Onat da konuyla ilgili şu şekilde konuştu: „Son zamanlarda parayla ilgili haberler çıktı ama Ivana’nın paraya ihtiyacı yok.Yurdal ayıp etti. Ivana aldatacak biri degil. Ivana’nın kalbini kırdı. Aslında Ivana, affedecekti ama basına çok sey sızınca vazgeçti. Benim tanıdıgım kadarıyla mutlaka barışırlar. Hem de yüzde 100!“

Sizde Yorum Yapın