chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Ize Hande Yener twitter saldırısı

Twitterde Izel Hande Yener Kavgası. Izelin Twitterde yaptıgı açıklamalar okadar agırdıki, bakalı bu aıklamalara tepki ve yorumlar neler olacak.

Izel neden  öyle agır konuştu?
Ünlü şarkıcı İzel twitter’da Hande Yener hakkında çok sert ifadeler kullandı. İzel hesabında Hande Yener’e “Benden ve sevdiklerimden uzak dur” dedi ve Hande Yener’in kendi konserlerine gitmek için büyük çaba sarf ettiğini iddia etti.

İzel’in bu açıklamalarının, bir dönem hayli yakın olduğu Sinan Akçıl’ın şimdi Hande Yener’le yakın dost olmasından kaynaklandığı sanıldı, ama daha sonra işin aslının başka olduğu ortaya çıktı.

İzel çok yakın dost olduğu bir gazetecinin, twitter’da Hande Yener’le konuştuğunu görünce çileden çıkmış. Twitter’daki ağır ithamlarının da çıkış kaynağı bu olmuş.

Herkesle sıcak ilişkileri olan Hande Yener’in olağan bir şekilde bir gazeteciyle sohbet etmesine İzel’in neden bu kadar tepki verdiği ise bir türlü anlaşılamamış.

Son dönemde polemiklerden uzak olan ve hiçbir sanatçı arkadaşıyla tartışmayan Hande Yener, bu yüzden İzel’e cevap verme gereği duymamış.

Bu arada twitter’daki “tek taraflı kavgaya”, “İzel albümünü patlatamadı, gündeme gelmek için Hande Yener’e patladı” yorumları yapıldı.

Sizde Yorum Yapın