chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Kim Kardashian Kris Humphries’i parmağında oynatıyor

Kim Kardashian Kris Humphries çifti,Kim Kardashian kocasına nasıl davranıyor,Kim Kardashian Kris Humphries ilişkisi ,Kim Kardashian Kris Humphries ilişkisi nasıl gidiyor,Kim Kardashian Kris Humphries ,Kim Kardashian kocası Kris Humphries ,Kim Kardashian Kris Humphries

Televizyon yıldızı Kim Kardashian, Ağustos’ta evlendiği basketbol oyuncusu Kris Humphries’i parmağında oynatıyor! Kardashian kocasını oyuncağa çevirmiş.

GÜZELLİK DELİSİ

31 yaşındaki Kardashian, 1985 doğumlu kocası Kris Humphries’i kendisine oyuncak yaptı! Kardashian, kocasını da kendi gittiği güzellik salonuna gitmeye zorluyor!

İMAJ HER ŞEY!

İmajını koruma konusunda takıntılı olan ve kocasına da saygı duyulacak bir imaj yaratmaya çalışan Kardashian, her konuda tüm kontrolü ele geçirmiş! Sosyetik güzel, eşine sosyal hayatlarında ’sayılan‘ biri olması için uyması gereken kurallardan oluşan bir liste vermiş.

MARKA BAĞIMLISI

Tam bir marka bağımlısı olan Kardashian, eşinin kendisiyle tanışmadan önce satın aldığı tüm giysileri atmış! Humphries için bir stil danışmanı da tutan Kardashian, kocasının kendisine danışmadan bir şey almasına ve giymesine yasak getirmiş!

Sizde Yorum Yapın