chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Leyla da bahtsız Mecnun da

Leyla Zeynep Çamcı , yeni leyla Zeynep Çamcı, Zeynep Çamcı resimleri, Zeynep Çamcı fotograflari, Leyla ile Mecnun Dizi ekibi degisiyor, Leyla ne olacak?, Leyla ile Mecnun Leyla‘sı degisiyor, Leyla ile Mecnun yeni Leyla’sı kim?,Leyla ile Mecnun devam edecek , Leyla ile Mecnun çekimlere devam, Leyla ile Mecnun yeni yönetmen, Leyla ile Mecnun yeni oyuncular, Leyla ile Mecnun yenilikler,

TRT’nin sevilen dizilerinde peş peşe yaşanan ayrılıklardan sonra ‘Leyla ile Mecnun’ dizisi, yönetmenini sağlık sebebiyle yitirdi. Yönetmen Onur Ünlü, kolon kanseri teşhisiyle ameliyat edildi.

GEÇTİĞİMİZ günlerde ‘Leyla ile Mecnun’ dizisinin başrol oyuncuları arasında yaşanan şiddet, dizinin fanlarını şoke etmişti. Dizideki ‘Leyla’ karakterini canlandıran Ezgi Asaroğlu, rol arkadaşı Ushan Çakır tarafından dövülmüştü. Ardından Adana’da Altın Koza Festivali için Adana’da bulunan yönetmen Onur Ünlü Ushan Çakır’ın işine son vermiş, dayak olayında başrolü oynayan isimlerden Beste Bereket’in yanı sıra Ezgi Asaroğlu da diziden ayrılmak zorunda kalmıştı.

Bu üzücü gelişmeyi gölgede bırakacak haber ise önceki gün geldi. Altın Koza Film Festivali’de ‘Celal Tan ve Ailesinini Aşırı Acıklı Öyküsü’ ile en iyi film ödülünü alan yönetmen Onur Ünlü, kanser teşhisiyle hastaneye kaldırıldı.

Leyla ve Mecnun’ dizisinin resmi sitesinde Ünlü’nün kolon kanseri olduğu ve geçen hafta cumartesi günü acilen ameliyata alındığı açıklamasına yer verdi.

Dizinin yapım şirketi Eflatun Yapım, tedavi gören Ünlü’nün yerine yönetmen Yüksel Aksu ile anlaştı. Fakat ‘Leyla’ rolü için görüşmeler devam ediyor. Zeynep Çamcı, Pelin Doğru ve Melek Boz ilk adaylardı. Son olarak bu isimlere Ceren Moray, Gözde Türkpençe ve Duygu Yetiş isimleri de eklendi.

Sizde Yorum Yapın