chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Leyla ile Mecnun setinden Haberler

‚Leyla ile Mecnun‘ setinden haber var: Dizi ekibi Yüksel Aksu’nun yönetmenliğinde, ‚zorunlu ara’yı bitirip sete dönüyor

TRT 1’in fenomen dizisi ‘Leyla ile Mecnun’un ekibi, ‘talihsiz olayların’ ardından ara verilen çekimlere bugün kaldığı yerden devam edecek. Burak Aksak’ın senaryosunu yazdığı ve Onur Ünlü’nün yönettiği dizide, iki oyuncu arasında yaşanan ‘şiddet olayı’ sonucu çekimlere ara verilmişti. Ushan Çakır’ın, rol arkadaşı, Leyla’yı canlandıran Ezgi Asaroğlu’na yönelik fiziksel saldırısı ve sonrasında yaşananlar sonucu Çakır, Asaroğlu ve tartışmaya adı karışan Beste Bereket’le yollar ayrılmıştı.

Ardından başka bir üzücü haber geldi. Ünlü, son filmi ‘Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Öyküsü’ ile Altın Koza Film Festivali’nden ‘en iyi film ödülüyle’ dönüşünün ardından, kanser teşhisiyle hastaneye kaldırıldı. Ünlü’nün tedavisi sürerken, çekimler de Yüksel Aksu’nun yönetmenliğinde sürecek.

Sevenlerinin “Leyla ne olacak?” sorusunun yanıtı şimdilik net değil ama üç kuvvetli aday var: Zeynep Çamcı, Pelin Doğru ve Müge Boz. Üç isimden biri, ‘Leyla’ karakterini devralacak ama tabii ki takipçilerinin şaşırmayacağı bir usulde! Yüksel Aksu’nun ‘kaptanlığındaki’ ekip, seyirciyi bir kere daha ‘ters köşeye’ yatıracak.

Sizde Yorum Yapın