chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Madonna Istanbulda

Madonna Istanbul Atatürk Havalimanında kırmızı halıyla karşılandı. uzun yıllar aradan sonra Türkiyeye 3 Uçak dolusu Ekiple gelen Madonna kırmızı halıyla karşılandı.

Pop müzigin kraliçesi ABD’li sarkici Madonna 19 yil aradan sonra 7 Haziran tarihinde Türk Telekom Arena Stadi’nda verecegi konser için Istanbul’a geldi. Özel bir uçakla saat 20.30’da Abu-Dabi’den Istanbul’a çocuklari ile beraber gelen Madonna, Atatürk Havalimani Genel Havacilik Terminali’nde uçaktan iniste kirmizi haliyla karsilandi. Ekibinde bulunan görevli bir kisinin elinden tutarak uçaktan inen Madonna daha sonra apronda kendisini bekleyen araçla havalimanindan ayrilarak konaklayacagi otele hareket etti. Üzerinde spor kiyafetleri olan Madonna’nin el ve kolundaki kirisiklari dikkat çekti. Bu arada Madonna ile çocuklarinin dadilari da Istanbul’a geldi.

MADONNA VE EKIBI ÜÇ UÇAKLA GELDI

Malzemeler, dansçilar ve müzisyenlerden olusan 200 kisilik ekibini tasiyan üç uçakla Istanbul’a gelen Madonna, Atatürk Havalimani’nda güvenlik korumasi altinda karsilandi. Madonna’nin malzemeleri Atatürk Havalimani’na gelen tirlara konuldu.

UÇAGI ÖZEL IZINLE ATATÜRK HAVALIMANI’NA INDIRILDI

Dünya turnesi kapsaminda konser için Istanbul’a gelen Madonna’yi tasiyan uçagin Atatürk Havalimani’nda bazi uçaklara kisitlama oldugu için Sabiha Gökçen Havalimani’na inmesi planlaniyordu. Ancak özel bir izinle Madonna’yi tasiyan Airbus 318 tipi uçak için özel inis izni verildi ve Atatürk Havalimani’na inis yapti.

Sizde Yorum Yapın