chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Madonna Konserlerine Devam Ediyor


Madonna Konserlerine kaldigi yerde devam ediyor.Yakin zamanda Türkiye’ye Konser vermeye gelecek olan pop yildizin verdigi bir konserinde aclikla perisanlikla yoksullukla mücadele eden agabiyle ayni konser sahnesinde agabeyi cöp toplayarak hayatini gecindirmeye calisan agabiyle ayni sahnede yer aldi ama Madonna konser verirken bundan hic haberi yoktu.

Popun kraliçesi Madonna’nın Amerikan Futbol Ligi Finali Super Bowl’da sesini 10 milyon kişiye duyurduğu dakikalarda stadyumun kapısı önündeki öz ağabeyi Anthony Ciccone (55) birkaç kuruş kazanmak için gösteri yapıyordu
Aynı şehir ve aynı saatte, aynı yerde olan iki kardeşin birbirlerinden haberleri yoktu. ABD’de bir radyo istasyonu, Michigan’da geçimini çöp toplayarak sağlayan, hayatını köprü altında geçiren Anthony Ciccone’yi üyesi olduğu ‘Uygunsuzlar’ adlı rock grubuyla birlikte maçın yapılacağı Indianapolis’e getirdi.

Ağabey Ciccone, sokak gösterisinden elde ettiği 183 doları sayarken paparazzilere yakalandı. “Kızkardeşinizin içeride konser verdiğini biliyor musunuz” sorusu yöneltilen Ciccone, “Hiç ilgilenmiyorum” dedi. Ciccone, daha önce, “Ailem bana sırt çevirdi. Burada soğuktan donarak ölsem, altı ay sonra haberleri olur” sözleriyle Madonna’ya sitem etmişti.

Sizde Yorum Yapın