chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Marc Anthony Koleksiyonu tanıtıma hazırlanıyor

Jennifer Lopez’den geçtigimiz aylarda bosanan Marc Anthony,simdi kendi tasarladigi Koleksiyonunu tanitmaya hazirlaniyor.

Kohl markasi için hazirladigi koleksiyonun tanitimini da kendisi üstlendi. Anthony koleksiyonun, romantik ve tutkulu yanini simgeledigini söyledi.

Ünlü Latin sarkici Marc Anthony, Kohl markasi için hazirladigi erkek koleksiyonunu görücüye çikartti. Aslinda Anthony bu koleksiyonu, geçtigimiz aylarda bosandigi esi Jennifer Lopez ile hazirlayacakti ama çift yollarini ayirinca planlar da suya düstü. Basta bu konuda bir karmasa söz konusu olsa da, ikilinin firmayla ayri ayri anlasmalari oldugu için sorun asildi. Lopez de, Kohl markasi için bir kadin koleksiyonu hazirladi. Marc Anthony, bu ay görücüye çikardigi koleksiyonunun tanitimini da kendi üstlendi. Koleksiyonun; ünlü müzisyenin romantik, tutkulu ve seksi yanina gönderme yaptigi söyleniyor.

MARKALARINI KENDILERI TANITAN DIGER ÜNLÜLER

Jessica Simpson’in kendi adiyla hazir giyim, aksesuvar ve ayakkabi markalari bulunuyor. Simpson, markalarinin tanitimini da bizzat kendisi yapiyor.

Genç sarkici Justin Bieber, kendi adiyla çikardigi ‚Someday‘ adli parfümün tanitimi için objektif karsisina geçti. Parfüm tüm dünyada neredeyse yok satiyor.

Kardashian kardeslerin sahibi oldugu markalardan biri de ‚Kardashian Glamour Tan‘ adini tasiyan otobronzan. Ürünün tanitimini da yine kendileri yapiyor.

Sizde Yorum Yapın