chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Mehmet Günsür Muhteşem Yüzyıl kadrosuna katıldı

Burak Özçivit’in ardından Mehmet Günsür de Muhteşem Yüzyıl kadrosuna katıldı.

Oyuncu, Şehzade Mustafa’yı canlandıracak.                

Halit Ergenç, Nebahat Çehre, Selma Ergeç, Okan Yalabık ve Nur Fettahoğlu gibi isimlerin başrolünü paylaştığı ‚Muhteşem Yüzyıl‘, kadrosuna dahil olan oyuncularla eylül ayında yeni bölümleriyle ekranda olacak.                  

Geçen sezon yayınlandığı günden itibaren eleştirilere maruz kalan ‚Muhteşem Yüzyıl‘, yeni sezonda birbirinden sürpriz isimlerle ekrana gelecek. Çekimleri Edirne’de başlayan dizinin savaş sahneleri büyük bir titizlikle filme alınıyor.            

Oyuncuların sıcak havada at üzerinde zor şartlarda çalıştığı dizinin kadrosuna, ‚Malkaçoğlu’nu oynayacak Burak Özçivit’in yanı sıra sürpriz bir isim Mehmet Günsür. Son olarak ‚Aşk Tesadüfleri Sever’le adından söz ettiren Günsür, diziye Kanuni Sultan Süleyman’ın 38 yaşında boğularak öldürülen oğlu şehzade Mustafa rolüyle dahil olacak.

ASKERİN GÖZDESİYDİ           

Kanuni Sultan Süleyman’ın Hürrem Sultan’dan olmayan iki oğlundan biri Şehzade Mustafa, iyi eğitimli, çok cesur ve başarılı bir askerdi. Halkla askerin çok sevdiği Mustafa, Hürrem tarafından tehlike olarak görüldüğü için birçok entrikaya maruz kaldı. Kanuni, Hürrem’in dolduruşuyla, Şehzade Mustafa’nın öldürülmesini emretti.

Muhteşem Yüzyıl dizisine yeni sezonda çok değerli oyuncular katıldı. Malkoçoğlu ve Şehzade Mustafa rollerine genç, yakışıklı oyuncular getirildi.

Yeni oyuncu hangi rolde oynuyor?

Mehmet Günsür de Hürrem Sultan’ın oğlu Şehzade Mustafa’yı canlandıracak.

Sizde Yorum Yapın