chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Meral Okay anisina Yardim Gecesi

Gectigimiz günlerde Meral OKay anisina duzenlenen yardim gecesinde Ünlülerin cogu katildi.Geceye akin eden Ünlülerden geceyle ilgili yorumlarda geldi.

 

HALIT ERGENÇ: Meral hanimi tvde yaptigi isleri gördükten sonra onunla tanismayi çok istemistim ve muhakkak onunla çalismaliyim  demistim. Sonrasinda  onunla çalisma firsatini buldugum için kendimi sanli hissediyorum!
 MERYEM UZERLI: Meral için yapilan her projeye destek vermek istiyorum. Benim oyuncu arkadaslarimda burada. Meral için iyi seyler düsünecegiz güzel seyler yapacagiz. Insallah Meral bizi izler ve yaptigimiz islere sevinir.
DEMET AKBAG: Bu gece burada oldugum için çok mutluyum. Meral’in bu gecesinde oldugum için çok mutluyum.
SARP AKKAYA:  Ne yazikki bizim sahsen tanidigimiz biri degildi. Ama çok sevdigim insanlarin önem  verdigi bir sanatçiydi. Ben  burada olmaktan gurur duyuyorum. 
EBRU SALLI: Ben kendisiyle tanistim daha önce. Sezen Aksu içinde çok önemli oldugunu biliyorum. Bu gece çok özel ve anlamli bir gece bu yüzden burada olmak istedim. Bende sosyal sorumluluk projelerinde olmaktan keyif aliyorum.
SERENAY SARIKAYA: Bu konu ile söylenecek çok bir sey yok gibi. Hepimiz onu anmak için elimizden gelenin en iyini yapmak için buradayiz.
PELIN AKAT: Ben Merale kitap gibi kadinsin derdim, iyi ki o kitap gibi kadini tanimisim
SELMA ERGENÇ: Muhtesem Yüzyil 11.bölüm 50.sahne.’den alinti yapti. Bir insanin bir insana verebilcegi en güzel sey ona ilham vermektir. Bunun için Meral Okay’a tesekkür ediyorum.
 

 

 OKTAY KAYNARCA: Ondan çok korkardim, her sabah beni arayip firçalamasini özledim, hala telefonunu silmedim. Bazen telefon ediyorum, telefonuna ulasilamiyor. Eminimki ona ulasmaya çalisan sadece ben degilim, hepimiz onu çok özlüyoruz.
 

 

 OZAN GÜVEN: Ben ona Meryl Teyze derdim simdi de öyle söyleyecegim. Hayatimda tanidigim en tutkulu asikti.Yaman abiden öyle bir bahsederdi ki, sanki bes on dakika önce yanindan ayrilmis, öyle çok severdi. Eminim Yaman abi ve aski orada da yasamaya devam ediyordur.

 

Sizde Yorum Yapın