chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Nur Fettahoğlu


Nur Fettahoğlu Muhtesem Yüzyil dizisindeki Hürremi hic kiskanmiyor.
Muhteşem Yüzyıl’ın gözde oyuncusu Nur Fettahoğlu, rakibi Hürrem’i hiç küçümsemiyor. Mahidevran, “Hürrem çok akıllı, oyunu kuralına göre oynuyor” dedi

Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran dizi “Muhteşem Yüzyıl” da Mahidevran’ı canlandıran Nur Fettahoğlu, saraydaki kadınların iktidar mücadelesini değerlendirdi.

Nur Fettahoğlu, Hürrem-Isabella arasında başlayacak savaşla ilgili “Şu anda Hürrem’in durumu Mahidevran’la neredeyse aynı. Dizinin başında herkes Mahidevran’a tepki gösteriyordu. Ama şu anda aynı şeylerle Hürrem yüzleşiyor” dedi.

HÜRREM ÇOK AKILLI

Dizinin güçlü kadını Mahidevran, Hürrem ile arasındaki karekter farklılığını ise şu çarpıcı sözlerle dile getirdi: “Mahidevran’ın en büyük hatası her şeyi ortada yapmasıydı. Hürrem çok akıllı ve kurnaz bir kadın. Yaptıklarını çok güzel örtmeyi başarıyor. İkisinin arasındaki en büyük fark bu olsa gerek. Hürrem oyunu kuralına göre oynuyor, Mahidevran ise duygusal hırslarına yenilip hata yapıyor. Hürrem aklıyla savaşıyor, Mahidevran ise kalbiyle.

Sizde Yorum Yapın