chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Özgürlük Güzeli


Dünyada ilk defa Kosava’da yapilan Özgürlük Güzeli YARISMASINDA birinciligi bir Türk KIZI olan Gülçin Karakuş Dünyanin ilk Özgürlük Güzeli secildi.
Kosava’da ilk kez düzenlenen Dünya Arasi Güzellik yarismasinda Özgürlük güzeli olarak secilen Gülçin Karakuş cok mutlu oldugunu söyledi.
Başkent Priştine’nin Grand Oteli’nde yapılan finale katılan 15 güzel arasında birinci seçilen Gülçin Karakuş, çok heyecanlı olduğunu ve Kosova’daki en güzel anını yaşadığını söyledi.

Yarışmada Slovakyalı Klaudia Reczova, Makedonyalı Elena Kokonovska ve Kosovalı Artana Bütüçi de dereceye girdi.

Yarışma öncesi Kosova’nın çeşitli yerlerini gezen güzeller, farklı kültürlerin kaynaştığı Kosova’yı çok beğendiklerini söylediler.

Yarışmaya gösterilen ilgiden son derece memnun olduğunu AA muhabirine açıklayan Proje Müdürü Shpejtim Zeneli, yarışmaya geleneksel karakter kazandırmak istediklerini, aynı zamanda kadın haklarına, özgürlüklerine destek olmayı amaçladıklarını belirtti.

Yarışmaya, Arnavutluk, Benelüks, Cezayir, Güney Kore, Hırvatistan, Hollanda, Japonya, Namibya, Pakistan, Rusya, Slovakya, Tunus, Tayvan ve Venezuela’dan güzeller katıldı.

One Response »

  1. bnde kendime bir arkadaş arıyorum ve bu siteye giriş yaptım umarım bnada güzel bir arkadaş çıkar

Sizde Yorum Yapın