chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Perihan Savaş Müjde Ar’a hakkında agır konuştu!

Havada büyük Kavga kokusu var!

Iffet Dizisinde rol alan Deniz Çakırı çok begendigini açıklayan Perihan Savaş,yaptigi açıklamalarda Müjde Ar’ı kizdiracak sözler kullandı.
„Deniz Çakır, Müjde Ar’dan daha Katileli Oyuncudur“ diyen Perihan Savaş çok agır cümleler kurdu.
Bu sözler kavga çıkartır. Perihan Savaş Deniz Çakır için Müjde Ar’dan on kat daha kaliteli oyuncu oldugunu iddia etti.

Bu sözler Müjda Ar’ı çok kızdıracak.  Ekranlarda dizi olarak yeniden gelen „Iffet“ için Deniz Çakır daha iyi oynamış zaten Deniz Çakır, Müjde Ar’dan daha kaliteli oyuncu açıklaması yapan Perihan Savaş gündeme bomba gibi düstü.

Yıllar önce Yesilçam filmi olarak çekilen „Iffet“ filmi konusundan çok tecavüz sahnesi konuşulmustu. Ayni sahneyi yillar sonra tekrar çeken yapım şirketi yine çok konuşuldu. Özellikle Müjde Ar’ın yerini alan Deniz Çakır’ın oyunculugu gündeme otururken Müjde Ar dizi hakkında hiçbir yorum yapmamayi tercih etti.

Perihan Savaş daha önce „Yaprak Dökümü“ dizisinde de kızı rolünde olan Deniz Çakir için övgü dolu sözlerden bahsetti. En çarpıcı açıklama ise Deniz Çakır’ın Müjde Ar’dan on kat daha kaliteli oyuncu oldugunu söylemesi oldu. Perihan Savaş bu önemli açıklamasıyla Müjde Ar’ı kızdırıcak gibi gözükürken gündeme de bomba gibi düştü.

Sizde Yorum Yapın