chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Prens Frederic kimdir Muhteşem Yüzyıl

Ekranlara bomba gibi bir giriş yapan Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncu kadrosu oldukça zengin diyebiliriz.

Kadrosu ve konusuyla çok tartışılan dizinin ilerleyen günlerde ne gibi sansasyonella ile ekrana gelecek merakla bekliyoruz.

Her bölüm başka bölümlere hiç mi hiç benzemiyor.Muhteşem yüzyıl tarihi tam olarak anlatıyor.Bakın eskiden neler yaşanmış.Hangi olaylar olmuş.Tarihe ışık tutan yegane dizidir muhteşem yüzyıl..

Tarihin puslu sayfaları bu dizi ile beraber açılıyor.Her sahnesi harika bir yapıt.Oyuncu kadrosu super.Yönetmen harika.Senarist bir numara.

 

Muhteşem Yüzyıl’ın oyuncu kadrosunda Kastilya Prensesi İsabella Fortuna karakteriyle karşımıza çıkan Melike İpek Yalova, özellikle Türkan Şoray’a benzerliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekmişti.dizide esir olarak tutulan isabella fortuna, nişanlısı prens frederic tarafından kurtarılmayı bekliyor. nitekim beklediği gibi, Habsburg Hanedanından prens Frederic, nişanlısının esaret haberini alır almaz “constantinapolis”e doğru yola çıkmaya karar veriyor. Melike İpek Yalova gibi, nişanlısı rolünde olan bu karakter de, bakalım onun kadar ilgi görüp merak konusu olacak mı? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Sultan Süleyman, Prenses İsabella’yı esiri olarak tutmaya karar verir. Habsburg Hanedanı’ndan Prens Frederick’in nişanlısı olan güzel Prenses’in, Osmanlı Devleti’ne getireceklerini görmek istemektedir.

Prenses İsabella, Sultan Süleyman’ın kölesi olmayı kabul etmeyecektir. Nişanlısı Prens Frederick’in, Sultan Süleyman’a, bir Prenses’i esir tutmanın bedelini ödeteceğinden emindir.

Öte yandan Gritti’nin, mektubu, Prenses’in nişanlısı Prens Frederick’e ulaşmıştır. Nişanlısının korsanlar tarafından Sultan Süleyman’a satıldığını öğrenen Prens Frederick, Prenses’i Sultan Süleyman’ın elinden kurtarmaya kararlıdır.

Sizde Yorum Yapın