chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Tolga Karel Günay Musayeva

Tolga Karel Günay Musayeva askini kötü sok etti.Gectigimiz günlerde Sortie’de verilen Aksam Yemeginde Tolga Karel  1 haftalik sevgilisi olan Günay Musayeva’ya ettigi Evlenme tekligine kötü haber geldi.

Cünkü evlenme teklifi rededilen Tolga Karel’in oldukca nesesiz oldugu görüldü.

Geçtiğimiz hafta Bulgaristan Roma Antik Tiyatrosu’nda düzenlenen, birinciliği kızlarda Bulgaristan’dan Iva Atanasova, erkeklerde Sırbistan’dan Danijel Mihailovic’in kazandığı Best Model of The World mankenleri, Best Model Türkiye yönetim kurulu Başkanı Erkan Özerman’ın ev sahipliği yaptığı iftar yemeğinde bir araya geldi.

Geceye  katılanlar arasında oyuncu Tolga Karel de vardı. Oyuncu sevgilisi Öykü Çelik’ten ayrıldıktan sonra bir süreliğine aşk hayatında sessizliğe bürünen başarılı oyuncunun yanında yeni aşkı vardı. Geçtiğimiz hafta Bulgaristan’da düzenlenen Best Model of the World yarışmasında ikinci olan Azerbaycanlı manken Günay Musayeva ile yıldırım nikahı kıymaya karar veren Karel, ilişkileri yeni olmasına rağmen evlilik teklifinde bulunduğunu belirtti. Ancak ünlü oyuncu, tanıştıktan üç gün sonra Musayeva’ya evlilik teklifi etmesi karşısında ilginç bir cevapla karşılaşmış. Güzel mankenin Karel’e „Biz seninle daha yeni tanışıyoruz, seni tam olarak tanımıyorum bile, bu nedenle benden olumlu bir cevap bekleme“ demesi oyuncuda soğuk duş etkisi yaratmış. Aldığı cevaba rağmen pes etmeyen Karel, „Yakında radikal kararlar alacağım, her an evlenebilirim“ diyerek tüm gece sevgilisiyle oturdu.

Geceye , Günay Musayeva’nın yanı sıra, yarışmada Türkiye’yi temsil eden İbrahim Gayberi ve Best Model Avrupa ödülü alan Songül Erol da katıldı.

Sizde Yorum Yapın