chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Tom Cruise Kızı Suri şimdide Makyajlı göründü

 Giyim tarzıyla büyüklere öykündüğünü fazlasıyla belli eden Suri’nin makyajı, eleştiri oklarını bir kez daha annesi Katie Holmes’e çevirdi.

Geçtiğimiz aylarda topuklu ayakkabılarla sokaklarda turlarken çekilen fotoğrafları büyük yankı uyandıran minik kızları Suri, bu kez de makyajla sokağa çıkarak herkesi şaşırttı. Henüz 5 yaşında olan Suri’nin kıpkırmızı ruju, görenleri hayrete düşürdü.

Katie Holmes ve Tom Cruise nin Kizi Suri Makyaj yapmayada basladi.

Tom Cruisenin Kizi Suri 5 yasi ile son zamanlarda bütün Gözleri kendine cekmeyi basariyor.Ilginc tavirlariyla, yasindan epey ilerlemis bir giyim tarziyla Kameralar önünde görünün Suri, bu defada yaptigi Makyjala herkesi sasirtti.

Evliliğinin iyi gitmediği ileri sürülen‘ Holmes’ün yakın çevresi, „Katie çok mutsuz. Tom ona yeterince ilgi göstermiyor. Katie de kendini kızının sıradışı taleplerini bile onaylayarak mutlu ediyor. Suri’nin büyümüş de küçülmüş gibi görünmesinin başlıca nedeni Katie“ diye konuşuyor. Son günlerde hayata küsen ve sal aş bir giyim tarzı benimseyen Holmes ile bir süs bebeğine dönüşen Suri’yi yan yana görenler, „Kim anne, kim çocuk belli değil“ yorumunu yapıyor.                                       

Sizde Yorum Yapın