chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Tuba Büyüküstün Arapça konuşarak tanıtım yaptı

Arap Ülkelerinde herzaman Dizileri favori olan Tuba Büyüküstün ‚Gönülçelen‘ dizisi icin Orta dogu tanıtım turuna çıktı ve Dizisini Arapça tanıttı!
Tuba Büyüküstün Sevenlerine büyük süpriz yaptı!
Tanıtımlarda Arapça konuşarak büyük bir süpriz de yapan güzel oyuncu, Arap hayranlarına „Insallah çiçekçi kızın hikâyesini begenirsiniz. Hepinize şimdiden gösterdiginiz ilgiden dolayı şükranlarımı sunuyorum“ diye seslendi.

Atv ekranlarında iki sezon boyunca reyting rekorları kırarak yayınlanan ve geçtigimiz aylarda final bölümüyle Türk izleyicisine veda eden ‚Gönülçelen‘ dizisi Orta dogu tanıtım turuna çıktı. Ilk olarak ‚Asi‘ dizisiyle Arap ülkelerinde tanınmış bir yüz haline gelen Tuba Büyüküstün’ün rol aldgı Gönülçelen dizisi geçtigimiz yıl Arapça alt yazılı versiyonu ile yayınlamış ve büyük bir izleyici kitlesine ulasmıştı.

ARAPÇA KONUSTU

Cansel Elçin, Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak’ın başrolünde yer aldıgı dizi bu kez de Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) merkezli MBC4 kanalında gösterilmeye başlandı. Dizinin BAE tanıtımı için kameralar karşısına geçen Tuba Büyüküstün’ün oldukça heyecanlı oldugu görüldü.

Sizde Yorum Yapın