chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Tuba Büyüküstün’ün Gelinliği


Geçtiğimiz perşembe günü Paris’te evlenen Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak, nikâhtan iki gün sonra işleri nedeniyle İstanbul’a döndü.Şu sıralar balayına İstanbul’da devam eden çift alışveriş yaparak vakit geçiriyor.El ele göz göze olan çiçeği burnunda evliler son derece mutlu görünüyorlar.
Paris’teki düğünde çekilen fotoğraflarda, ikiz bebeklerine hamile olan Büyüküstün’ün gelinliğindeki siyah kurdela dikkat çekti.Son günlerde gelinliklere takılan kurdeleler eskisi gibi kırmızı tercih edilmiyor.Tuba Büyüküstün‘ de renkli kuşak modasına uyarak siyah renk bir kuşakla nikah törenine katıldı.Geçtiğimiz günlerde oyuncu Buğra Gülsoy ile evlenen Burcu Kara‘ da sade gelinliğinin üstüne pembe renk kuşak bağlamıştı.

Gönülçelen’in sona ermesinin ardından geçtiğimiz ay Bodrum’a gidip ‘ön balayı’ yapan Büyüküstün ve Saylak, reklam filmi çekimleri ve diğer işleri nedeniyle balayı yapamadan İstanbul’a döndü.
Tuba Büyüküstün ikiz bebek bekliyor.Çift Büyüküstün hamile olduğu için evlilik planlarını öne alarak 28 Temmuz’da Paris’de dünya evine girdi.

Sizde Yorum Yapın