chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Tuba Ünsal verdigi kiloları Twitter’de paylastı

Işte yeşil sebze suyu ierek zayfıladım diyen Tuba Ünsal‘ın Twitter sayfasına yaptıgı açıklama.

 

Tuba Ünsal resimleri,Tuba .Ünsal hamileligi,Tuba Ünsal nasil kilo verdi,Tuba Ünsal twitterde,twitterci Tuba Ünsal,Tuba Ünsal twittere yazdi,Tuba Ünsal twitterde siirini acikladi,Tuba Ünsal Tövbeler tövbesi,tövbeler tövbesi Tuba Ünsal,Tuba Ünsal eksi kilosunda,Tuba Ünsal twitterde kilolarindan bahsetti,

Hamileligi sırasında 15 kilo alan Tuba Ünsal, eski kılosuna kavusma sevincini, Twitter sayfasından sevenleriyle paylastı.Yaklasik 8 ay önce önce kizi Sare’yi dünyaya getiren Tuba Ünsal, hizla fazla kilolarini verdi. Hamileligi sürecinde 15 kilo alan Ünsal, kizi 2.5 aylikken isine geri döndü. atv ekranlarinda yayinlanan ‚Tövbeler Tövbesi‘ dizisinde ‚Pelin‘ karakterini canlandiran Tuba Ünsal, o dönemlerde henüz dogumda aldigi kilolarini verememisti.

YESIL SEBZE SUYU

25 Mart’ta baslayan dizide yogun bir tempoyla çalismaya baslayan Ünsal, hamileligine 53 kiloyla baslayip 68 kiloyla tamamlamisti. Dogumdan sonra 8 kiloyu veren oyuncu, son 6 ayda da 9 kiloyu vererek, eski kilosunun altina, 51 kiloya ulasti. Diziye basladigindan beri hizla kilo verdigini açiklayan güzel oyuncu, eski görüntüsüne kavustugu sevincini de Twitter sayfasindan sevenleriyle paylasti. Özel bir diyet programi uygulamadigini belirten Ünsal, nasil beslendigini söyle açikladi: „Bir hafta çok sebze yerken, bir hafta çok et yiyebiliyorum. Bütün yemekleri seviyorum. Meyve çok yiyorum. Hamilelik dönemimde en iyi yaptigim sey; her gün yesil sebzelerin suyunu sikarak ögün aralarinda içmemdi. Bol bol su içiyordum.

 

 

Sizde Yorum Yapın