chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Vahide Gördüm Göğüs Kanseri

‚Adını Feriha Koydum‘ Dizisinin başarılı oyuncusu Vahide Gördüm’ün Göğüs Kanseri oldugu Haberini hepimizi çok etkilemişti.

Vahide Gördüm sevenlerine Hastalığı ile ilgili bir açıklama yaptı.

Evet, göğüs kanseriyim. Tedavi olmaya başladım ve bu süreçte hayatıma devam edeceğim… Bu hastalığa yakalanıp tedavi olamayanların yaşadığı bir ülkedeyiz. Durumu çok da abartmanın gereği yok. Beni seven ve desteğini esirgemeyen herkese ve seyircilerime teşekkür ediyorum. Kimse üzülmesin 6 ay sonra turp gibi olacağım.

Vahide Gördüm

Peki Vahide Gördüm neden Dizi çekimlerine ara vermek zorunda kaldı?

Vahide Gördüm’ün göğsündeki kistin kanser riski taşıması, doktorları endişelendirdi. Eşi Altan Gördüm, „Kemoterapi görebilir; bu yüzden Vahide, ‚Adını Feriha Koydum‘ dizisine zorunlu ara verecek“ dedi

BİYOPSİYİ BEKLİYORUZ

Vahide Gördüm’ün zor günleri! Ünlü oyuncunun göğsünde kist belirlendi. Fulya Acıbadem Hastanesi’nde yapılan ilk tetkiklerde kötü huylu olmasından şüphelenilen kistten parça alınarak biyopsiye gönderildi. Gördüm, sağlık gerekçesiyle rol aldığı ‚Adını Feriha Koydum‘ dizisiyle, çekimleri süren ‚Ayhan Hanım‘ filminden affını istedi.

„SIKINTILI BİR YOL“

Ünlü oyuncunun eşi Altan Gördüm, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: „Maalesef böyle bir şanssızlıkla karşılaştık, sıkıntılı bir yola girdik. Patoloji raporlarının temiz çıkmasını ümit ediyoruz. Kemoterapi tedavisi görme ihtimali yüksek olduğu için dizi ve sinema çalışmalarına ara verilecek. Vahide ile bu zor günleri aşacağız.“

Sizde Yorum Yapın