chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Yener Gürsoy evliligi hakkında açıklaması

Evliliği hakkında ilk kez konuşan Yener Gürsoy bakın neler söyledi.Ünlü oyuncu „Evliliğim kıskançlık yüzünden bitmedi“ dedi.

Güzel ve başarılı oyuncu İpek Tuzcuoğlu’yla sadece 10 ay evli kalan ve biten evliliğinin ardından ilk kez konuşan oyuncu Yener Gürsoy „Evliliğim kıskançlık yüzünden bitmedi. Zaten dağ başında kalıyorduk. İpek’i oradaki inekten, kuzudan mı kıskanacaktım?“ diyor

İpek Tuzcuoğlu’yla, birlikte rol aldıkları ‚Düriye’nin Güğümleri‘ setinde tanıştıktan sonra evlenip 10 ay sonra da boşanan Yener Gürsoy; biten evlilikleri hakkında ilk kez konuştu.

Tuzcuoğlu ile büyük aşk yaşadıklarını itiraf eden oyuncu, evliliğin kıskançlık yüzünden bitmediğinin de altını çizdi. Gürsoy „Kıskançlığım yüzünden evliliğimin bittiği söylendi. Ama hiç ilgisi yok. Evliliğimizi dostça bitirdik“ dedi. Muğla’da çekilen dizinin bitmesinden sonra soluğu tekrar İstanbul’da alan oyuncu, profesyonel dalgıçlık yaparak stresini atmaya devam ederken, bir yandan da kendisine gelen teklifleri değerlendiriyor. Yener Gürsoy, kısa süren evliliğini ve yeni hayatını anlattı:

İpek Tuzcuoğlu’yla kısa süren bir evlilik yaşadık. Söylenecek çok bir şey yok aslında. Bu konuda konuşmaktan utanıyorum. Ülkede konuşulması gereken o kadar çok konu var ki… Büyük bir aşkla başlayan evliliğimizi insani bir şekilde bitirdik.

Kıskançlığım çok konuşuldu. Demek ki yanlış anlaşıldım. Muğla’da bir dağ köyünde çekim yapıyorduk. Orada inekler, kuzular ve keçiler vardı. Kimden kıskanabilirdim ki? Oradaki inekten kuzudan mı kıskanacaktım? Zaten sürekli beraberdik.

Reel hayatta bazı kapılar var açılması gereken ama biz onları açamadık. Bazı yerlerde sonuçsuz kaldık ve dostça bitirdik.

DENIZE OLAN AŞKIM KÜÇÜKKEN BAŞLADI

İki yıldır dizi çekimleri nedeniyle Muğla’daydım. Şimdi İstanbul’a, geri döndüm. Deniz aşığıyım, profesyonel dalgıçlık yapıyorum.

Muğla’da da üç gün teknemle çıkıp antrenman yapabiliyordum. Şimdi bu antrenmanları İstanbul’da yapmaya devam edeceğim.

Denize olan aşkım küçükken başladı. Egeliyiz ve deniz kenarında büyüdük. Okuma yazma öğrenmeden dalmayı öğrendim.

Dalmak başka bir dünya benim için. Kendinizi ruhsal ve bedensel olarak aşıyorsunuz.

Geçen yıl Türkiye Sualtı Sporları Fedarasyonu’nun düzenlediği bir yarışmada Egesad Kulübü olarak birinci olduk. En büyük balığı vurdum.

Önceki sene Gökçeada’da bir yarışma vardı. Neredeye ölüyordum! Büyük bir akya balığı geldi ve vurdum. Tüfeğimin misinası boynuma dolandı. Balık aşağıya doğru inmeye çalıştıkça misina boynuma daha da dolandı ve beni nefesiz bıraktı. Balığın üstüne basarak yukarı çıktım.

Sizde Yorum Yapın