chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

YEŞİM SALKIM ÜÇ AYLIK HAMİLE OLDUĞUNU AÇIKLADI


Yesim SALKIM Yeni Albümünü ekimde cikarmaya hazirliyan Sanatcimiz, cifte mutlulugu bir arada yasiyor.
Yesim Salkim son zamanda aldigi kilolarinin asil kilo degilde 3 Aylik Hamile Oldugunu acikladi..Bu Yüzden yeni cikaracagi albüm öncesi gercekten performansinin bu mutlu haberle yükseldigini acikladi.
Yesim Salkim 20 yil sonra ikinci Kez Anne olmaya Hazirlaniyor.

Ekim ortalarında müzikseverler ile buluşacak yeni albümü için stüdyo çalışmalarını sürdüren Yeşim Salkım çifte mutluluk yaşıyor.

Kısa bir süre önce ikinci kez anne olacağını öğrenen Yeşim Salkım yaşadığı büyük mutluluğu şöyle anlattı: “20 yıl aradan sonra ikinci kez anne olacağımı öğrenince çok heyecanlandım. Bana inanılmaz geldi. İnanılmaz gelen, anne olacağımı öğrenmemin ötesinde, böylesine mucizevi bir durumu yeniden yaşamak oldu. Eşim ve ben yaşadığımız bu çok özel durumun yakın zamanda çıkacak albümümün tanıtımı için malzeme olarak kullanıldığı izlenimi yaratması riskini göz önünde bulundurarak henüz bebek belirginleşmeden bu konuda konuşmayı tercih etmedik. Ancak, sokağa çıkmamak da mümkün olmadığından, basın çalışanı arkadaşlarım beni görüntüleyerek söz konusu haberi yazdı. Çok keyifli ve güzel bir süreç yaşıyorum. Elbette ki bu sevinci herkesle paylaşmak isterim. Bebeğimiz henüz üç aylık ve çok sağlıklı. Diliyorum ki, anne baba olmak isteyen herkes en kısa sürede bu duyguları tadabilsin.”

Sizde Yorum Yapın