chat, chat siteleri
Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri Sohbet

Zerrin Özer Hastanede fenalık geçirdi

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Bitez beldesindeki evinde yüksek tansiyon nedeniyle rahatsızlanan Türk pop müziğinin usta ismi Zerrin Özer, hastaneye kaldırıldı.

Ünlü sanatçı Zerrin Özer yüksek tansiyon şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Bitez beldesinde yaşayan Türk pop müziğinin ünlü ismi Zerrin Özer, yüksek tansiyon nedeniyle fenalaşınca kaldırıldığı Bodrum Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Zerrin Özer sıklıkla değişen yüksek tansiyonu nedeniyle iki gün müşahade altında tutulacağı öğrenildi.

Bodrum’un Bitez Beldesi’ndeki evinde yaşayan Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Zerrin Özer ‚in öğleden sonra yüksek tansiyon nedeni ile fenalaştığı ve arkadaşlarının çağırdığı ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı öğrenildi. Saat 16.00 sıralarında hastaneye getirilen Zerrin Özer’in yüksek tansiyon nedeni ile fenalaştığı ,solunum sisteminde düzensizlik olduğu tespit edildi. Hastanenin kardiyoloji bölümünde müşadahe altında tutulan ve tansiyonunun sık sık değişiklik gösterdiği öğrenilen Özer’in sağlık durumunun iyi olduğu iki gün hastanede tedavi altında tutulacağı öğrenildi. Özer’i hastanede ziyaret eden Bodrum sağlık Vakfı Başkanı Ahmet Biçer’in bilgi sanatçının sağlık durumu hakkında bilgi aldığı öğrenildi. Hastane yetkilileri bugün (Cuma) öğle saatlerinde sanatçının sağlık durumu ile ilgili açıklama yapılabileceğini belirttiler.

Zerrin Özer son olarak 28 Ekim tarihinde Bodrum Azka Otel’de düzenlenen ve geliri engelli çocuklara bırakılan Cumhuriyet Balosu’nda sahneye çıkmıştı.

Sağlık durumunun iyi olduğu bildirilen Özer’i kaymakam Mehmet Gödekmerdan ziyaret etti. Zerrin Özer, dün Bodrum’un Bitez Beldesi’ndeki evinde rahatsızlandı. Yüksek tansiyon şikayetiyle ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi’ne getirilerek Kardiyoloji Bölümü’nde tedavi altına alınan Zerrin Özer’in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Bu sabah Kaymakam Mehmet Gödekmerdan ve Başhekim Opr. Dr. Oğuz Şahin’in odasında ziyaret ettiği ve çiçek verdiği Zerrin Özer, basın mensupları ile görüşmek istemediğini ve ilgileri için teşekkür ettiğini belirtti.
Özer’in odasında yaklaşık 5 dakika kalan Kaymakam Gödekmerdan, „Bir süredir Bodrum’da bulunan sanatçımızı ziyaret ettim. Sağlık durumu ile ilgili bilgi aldım. Kendisinin iyi olduğunu ve dinlenmek istediğini söyledi. Sanatçımızın iyi olduğuna sevindik“ dedi. Başhekim Opr. Dr. Oğuz Şahin de sanatçının hastanede birkaç gün kalması gerekebileceğini kaydetti. Başhekim Şahin, „Bunu da bize gerekli tetkikler yapıldıktan sonra kardiyoloji uzmanımız söyleyecek. Tansiyonu değişken biçimde seyrediyor, dalgalı bir tansiyon olması nedeniyle hastanemizde müşahade altında tutulmasını uygun gördük“ dedi.
YAKINLARI AKIN ETTİ 
Bu arada Zerrin Özer’in yakınları ve arkadaşlarının da sağlık durumu ile ilgili bilgi almak için hastaneye akın ettiği görüldü. 1990 yılında bir askeri birlikte ücretsiz konser veren Zerrin Özer’in dostlarından Zeki Arslan, „Orduda olduğumuz zaman Zerrin hanımdan konser ricasında bulunurduk bizi hiç kırmazdı. Hastalığını duyar duymaz gelip durumunu öğrenmek istedim. O bir iyilik meleği, hayranlarının duası onu sağlığına kavuşturacak“ dedi.
TANSİYON 19’LARA ÇIKINCA
Bodrum Sağlık Vakfı Başkanı Ahmet Biçer de Özer’in engelli çocuklar yararına düzenlenen konserlerde ücretsiz sahne aldığını hatırlattı. Biçer, „Dün Zerrin ile evde otururken tansiyonu yükseldi. Ölçtüm. 19’lara çıkınca hastaneye geldik. Tansiyonu sürekli değişkenlik gösterdiği için burada olmasında yarar var diye düşündük. Şu anda durumu kontrol altında. Sanıyorum bir gün daha hastanede kalacak. Kendisiyle odasında görüştüm. ’Ben kendimi çok iyi hissetmiyorum bugün de kalayım’ dedi. Kararı doktorlar verecek ancak endişe edilecek çok fazla bir şey yok“ dedi.

Sizde Yorum Yapın